28.04.2017.
 
  Start arrow Start
 
Wizyty
Dzisiaj2
Wczoraj6
Miesiecznie9
W sumie53021
Menu witryny
Start
Lista artykułów
Kierunki Kształcenia
Szlak Papieski
Galeria
Informacje ogólne
Orlik 2012
Kontakt
Menu użytkownika
Start
Regulamin VI Międzyszkolnego Konkursu Literackiego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Roland Wójcik   
28.04.2011.

Regulamin VI Międzyszkolnego Konkursu Literackiego

Regulamin do pobrania tutaj KLIK !!!

Zmieniony ( 28.04.2011. )
 
Dni Otwarte Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Roland Wójcik   
27.04.2011.

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łapanowie organizuje 28 kwietnia 2011r. Dzień Otwarty Szkoły. Serdecznie zapraszamy uczniów klas trzecich w godzinach od 9:00 do 14:00. Uczniowie odwiedzający naszą szkołę będą mogli zapoznać się z proponowaną przez nas ofertą edukacyjną.
   

Gimnazjaliści poznają kierunki kształcenia, szanse i perspektywy dla absolwentów ZS Łapanów.    
Gości po terenie szkoły będą oprowadzać uczniowie Zespołu Szkół im. Jan Pawła II w Łapanowie. Zaplanowaliśmy zwiedzanie:

  • klasopracowni,
  • warsztatów szkolnych,  
  • sali gimnastycznej,  "
  • Orlik 2012”,
  • biblioteki wraz z centrum informacyjnym, 
  • ogrodów zaaranżowane wokół szkoły.

Niespodziankę przygotowały służby mundurowe współpracujące ze szkołą  (pokaz najnowszego sprzętu).
Przygotowaliśmy ciekawe prezentacje i zajęcia w nowocześnie wyposażonych pracowniach komputerowych i pracowni symulacyjnej.
Jeżeli zdecydujecie się na spotkanie z nami w zorganizowanej grupie, to prosimy o wcześniejszy kontakt z sekretariatem szkoły do dnia 28 kwietni 2011r. do 9.00 - numer telefonu placówki 014-6853419 begin_of_the_skype_highlighting            014-6853419      end_of_the_skype_highlighting. Uczniowie mogą przyjeżdżać do naszej szkoły także indywidualnie lub z rodzicami.

Harmonogram Dnia Otwartego:
9.00 – zawody sportowe o Puchar Dyrektora Szkoły
9.00-10.30 pokaz sprzętu przygotowany przez straż pożarną i policję
10.00- Konferencja „Prezydencja Polski w Radzie Unii Europejskiej. Wyzwania i oczekiwania” przy współpracy Małopolskiego Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej pod patronatem europosłanki Pani Róży Thun „Stary budynek” sala nr 8
9.00-13.30 zwiedzanie szkoły z przewodnikiem (prezentacje zawodów – Warsztaty szkolne)                 

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego zaproszenia

Zmieniony ( 28.04.2011. )
 
Wycieczka IAR i IEK Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Roland Wójcik   
21.04.2011.
Wycieczka IAR i IEK
7 kwietnia 2011 roku klasa I Technikum Architektury Krajobrazu oraz klasa I Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Łapanowie wraz z wychowawczynią panią mgr Marią Szewczyk i  opiekunami udały się w poszukiwaniu wiosny do Ogrodu  Botanicznego w Krakowie. U wejścia do ogrodu przywitały nas piękne rabaty z tulipanów, szafirków, sasanek, wrzośców, żonkili, hiacyntów i inne kwitnące o tej porze cuda natury. Szukaliśmy wiosny przez kilka godzin a  po ciężkiej pracy udaliśmy się na krótki odpoczynek do McDonald’a  i do kina. A oto co znaleźliśmy!


Opracowała: mgr Beata Stochel

 
Najlepsi w Udzielaniu Pierwszej Pomocy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Roland Wójcik   
21.04.2011.

W dniu 12.04.2011r. w Bochni odbyły się rejonowe Mistrzostwa Udzielania Pierwszej Pomocy PCK organizowane przez Zarząd Rejonowy  PCK w Bochni. Naszą szkołę reprezentowała grupa uczniów w składzie:  Dawid Janus – lider, Sławomir Królikowski, Grzegorz Piwowarczyk, Paweł Borowy, Małgorzata Ziółkowska oraz Ewa Premus. Uczniowie musieli wykazać się zarówno wiedzą teoretyczną jak i praktyczną, którą zdobyli na zajęciach kółka PCK prowadzonych przez szkolnych opiekunów SK PCK. Drużyna zajęła pierwsze miejsce i tym samym zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w maju w Mszanie Dolnej.

Opracowanie: mgr Ewa Wiaderny

Zmieniony ( 21.04.2011. )
 
II LO w Wojewódzkiej Komendzie Policji w Krakowie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Roland Wójcik   
21.04.2011.
W dniu 13 kwietnia br. uczniowie klasy licealnej o kierunku Bezpieczeństwo Publiczne  w Zespole Szkół im. Jan Pawła II w Łapanowie gościli z wizytą w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Jest to klasa o profilu policyjno pożarniczym.

Policjanci zaprezentowali część sprzętu jaki mają do dyspozycji, wykorzystywany w służbach prewencji oraz kryminalistyce. Policjanci z zaangażowaniem opowiadali im o swojej pracy, doświadczeniach związanych ze służbą, pracą z ofiarami przestępstw i ich sprawcami. Można było zobaczyć materiały wykorzystywane w laboratorium kryminalistyki. Ewentualni kandydaci do służby w Policji mogli dowiedzieć się o zasadach naboru i warunkach przyjęcia do służby. Oglądali sprzęt patrolujący drogi z lądu â samochody i motocykle krakowskiej drogówki, ale także obserwujący ruch drogowy z powietrza tj. policyjne śmigłowce.

W trakcie pobytu w szkole grupa ta zwiedziła już wcześniej m.in. Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, Szkołę Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie oraz Zakład Karny zapoznając się z organizacją tych formacji.
 
Opracowanie:  mgr Celina Jacewicz

Zmieniony ( 21.04.2011. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 106

© 2017 Łapanów - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łapanowie :: Administrator Roland Wojcik

Get The Best Free Joomla Templates at www.joomla-templates.com