28.04.2017.
 
  Start arrow Lista artykułów arrow Aktualności Ogólne arrow Dzień Patrona szkoły
 
Wizyty
Dzisiaj2
Wczoraj6
Miesiecznie9
W sumie53021
Menu witryny
Start
Lista artykułów
Kierunki Kształcenia
Szlak Papieski
Galeria
Informacje ogólne
Orlik 2012
Kontakt
Menu użytkownika
Dzień Patrona szkoły Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Roland Wójcik   
13.10.2008.

            Tradycyjnie już po raz kolejny młodzież naszej szkoły obchodziła uroczyście Dzień Patrona. Wśród zaproszonych gości obecny był Pan Jacek Pająk – starosta bocheński, ksiądz  Tadeusz Jarzębak, rodzice wyróżnionych uczniów i emeryci.

          W przemówieniu dyrektor Wójcik podkreślił rolę Patrona Szkoły i zachęcał młodzież, by naśladowali Karola Wojtyłę, który będąc w ich wieku również lubił uprawiać sporty, grał w przedstawieniach, a przede wszystkim był pilnym uczniem. Zaznaczył, że w naszej szkole są uczniowie, którzy podążają za swoim Patronem.

Więcej zdjęć z uroczystość w naszej galerii ( menu po prawej stronie ) 

            Wyróżnił zarazem Patrycję Chojecką, która otrzymała Medal Prymusa Szkoły oraz Patryka Poradzisza, który jest stypendystą Starosty bocheńskiego za osiągnięcia sportowe – jest wicemistrzem juniorów w rzucie oszczepem.

         Szczególne uznanie należy się uczniowi Tomaszowi Wlazło, który uhonorowany został dyplomem „Człowiek z wyobraźnią miłosierdzia”. Kulminacyjnym punktem było wręczenie Panu Jackowi Pająkowi Medalu  „Za zasługi dla szkoły”. Rada pedagogiczna doceniając jego dotychczasowe starania o poprawę bazy dydaktycznej szkoły, a przede wszystkim przyznanie przez Zarząd i Radę Powiatu środków na budowę boiska „Orlik 2012” postanowiła uhonorować go tym zaszczytnym tytułem. Starosta w swoim wystąpieniu dziękując za uznanie jego pracy, złożył również życzenia radzie pedagogicznej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Zmieniony ( 17.12.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

© 2017 Łapanów - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łapanowie :: Administrator Roland Wojcik

Get The Best Free Joomla Templates at www.joomla-templates.com