28.04.2017.
 
  Start
 
Nowości
Popularne
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
Wizyty
Dzisiaj2
Wczoraj6
Miesiecznie9
W sumie53021
Menu witryny
Start
Lista artykułów
Kierunki Kształcenia
Szlak Papieski
Galeria
Informacje ogólne
Orlik 2012
Kontakt
Archiwum
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Menu użytkownika
Witamy na stronie startowej
Młodzi już decydują
Redaktor: Roland Wójcik   
24.10.2008.

Dnia 17 października 2008r. o godz. 13 odbyło się pierwsze spotkanie Młodzieżowej Rady Powiatu Bocheńskiego. Młodzież została zapoznana z Uchwałą Nr 281/2008 Zarządu Powiatu w Bochni z dnia 20. sierpnia 2008r. w sprawie Młodzieżowej Rady Powiatu. Już wkrótce, po wyborach prezydium Rady, młodzież będzie opiniować i doradzać, głównie w zakresie nauki, kultury, sportu, turystyki, a także w zakresie ochrony środowiska. Młodzieżowa Rada będzie miała możliwość wnoszenia postulatów, a także propozycji rozwiązań w sprawach dotyczących młodych obywateli. Obsługę merytoryczną i techniczną Młodzieżowej Rady Powiatu prowadzić będzie Wydział Edukacji, Sportu i Turystki Starostwa Powiatowego w Bochni, a także Biuro Obsługi Zarządu i Rady Powiatu. Pierwsze obrady Młodzieżowej Rady Powiatu będę pod koniec października.

 
Dzień Patrona szkoły
Redaktor: Roland Wójcik   
13.10.2008.

            Tradycyjnie już po raz kolejny młodzież naszej szkoły obchodziła uroczyście Dzień Patrona. Wśród zaproszonych gości obecny był Pan Jacek Pająk – starosta bocheński, ksiądz  Tadeusz Jarzębak, rodzice wyróżnionych uczniów i emeryci.

          W przemówieniu dyrektor Wójcik podkreślił rolę Patrona Szkoły i zachęcał młodzież, by naśladowali Karola Wojtyłę, który będąc w ich wieku również lubił uprawiać sporty, grał w przedstawieniach, a przede wszystkim był pilnym uczniem. Zaznaczył, że w naszej szkole są uczniowie, którzy podążają za swoim Patronem.

Więcej zdjęć z uroczystość w naszej galerii ( menu po prawej stronie ) 

Zmieniony ( 17.12.2008. )
Czytaj całość
 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Redaktor: Roland Wójcik   
09.10.2008.

    Dzisiaj w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego, w których udział wzieło 346 uczniów. Uczniowie oddawali głosy na jednego z 39 kandydatów.

 

Więcej zdjęć  z wyborów w naszej galerii 

Zmieniony ( 17.12.2008. )
Czytaj całość
 
Wybory do Młodzieżowej Rady Powiatu
Redaktor: Roland Wójcik   
07.10.2008.

    W dniu dzisiajszym młodzież wybierała swoich przedstawicieli do Młodzieżowej Rady Powiatu w jednym z pośród ośmiu okręgów wyborczych na terenie bocheńszczyzny.  Na karcie wyborczej znalazły się nazwiska 36 kandydatów, spośród których uczniowie wybrali trzech kolegów, którzy otrzymają mandaty radnych. Nad demokratycznym przebiegiem glosowania, przeprowadzanego zgodnie z zasadami ordynacji wyborczej czuwał nauczyciel WOS mgr Zbigniew Szewczyk, który jest zarazem radnym powiatowym i przewodniczącym Komisji Oświaty.


Więcej zdjęć z głosowania w naszej galerii


Zmieniony ( 17.12.2008. )
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 98 z 98
Sonda
Jak oceniasz nową strone
 
Klasa poż.-polic.
Szlakiem Zmian...
Info dla maturzystów
Advertisement
 
Advertisement

© 2017 Łapanów - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Łapanowie :: Administrator Roland Wojcik

Get The Best Free Joomla Templates at www.joomla-templates.com